Jednoduché zmäkčenie vody

Tvrdá voda vie v domácnosti narobiť množstvo problémov. Všetkých obyvateľov domácností s tvrdou vodou pravidelne trápi zdĺhavé upratovanie kúpeľne. Čistenie batérií od vodného kameňa je nočnou morou a účty za čistiace prostriedky, ktoré dokážu vodný kameň odstrániť sú nepríjemne vysoké. Existuje však spôsob, vďaka ktorému si s týmto problémom hravo poradíte. Je ním zmäkčovač vody https://www.vodaservis.sk/zmakcovace-vody/. Upravte vašu vodu pomocou kvalitných a účinných zmäkčovačov vody, ktoré zakúpite v obľúbenom e-shope VODASERVIS. Zo širokej ponuky zmäkčovačov vody si vyberie naozaj každý.

voda

Či už chcete zmäkčovač vody do malého bytu alebo do prevádzky kaviarne, kúpite ho vo VODASERVISe za skvelú cenu. My by sme vám radi odporučili populárny model ECONOMY 25. Je ideálnou voľbou pre menšie domácnosti, ale aj napríklad pre malé cukrárne. Tento zmäkčovač pôsobí aj esteticky, pretože je vyrobený z kvalitného plastu. Zmäkčovač vody ECONOMY 25 disponuje displejom a ovláda sa prostredníctvom štyroch tlačidiel. Ovládanie je intuitívne a zvládne ho naozaj každý. Tabletová soľ sa dopĺňa pohodlne z hornej časti zmäkčovača. Pre náročnejších klientov by sme radi dali do pozornosti model TOREN KINETICO 11.

vodovodná batéria

Výhodou tohto pozoruhodného zmäkčovača vody je to, že nie je závislý na elektrickej energii. Spoľahlivo funguje bez nej. Disponuje statusom ekologického zariadenia. Má decentný minimalistický vzhľad, a preto ho nemusíte skrývať pred zrakom hostí, či zákazníkov. TOREN KINETICO 11 vás ohromí svojou výkonnosťou. Spôsob jeho fungovania a výsledok jeho práce si zamilujete. Kapacita jeho zásobníka na soľ je až 10 kg, takže sa nemusíte obťažovať neustálym dosypávaním soli. Ak máte záujem o kvalitné produkty určené na úpravu vašej pitnej vody, spoľahnite sa na ponuku e-shopu VODASERVIS. Tá vás očarí širokým sortimentom, ale aj priaznivými cenami.