Vinárstvo

Vinárstvo je krásna, ale namáhavá práca. Je to práca, ktorá sa robí srdcom, aby z malých hrozienok mohla vzniknúť lahodná číra tekutina, na ktorej si tak radi pochutnáme. Nа tо, аby víno mohlo byť naozaj kvalitné a nestratilo ani svoju chuť ani vôňu či farbu, musí byť dobre uskladnené a taktiež aj prepravované. Preto na jeho uskladnenie, prepravu, ako aj na prepravu samotného hrozna musia byť použité tie najkvalitnejšie sudy a prepravky. Ak uvažujete nad kúpou nových prepraviek na prenášanie hroznových bobúľ spoľahnite sa na Euro prepravky, kvalitné plastové prepravky, ktoré sú pevné a odolné.

sud

Uskladniť alebo prepraviť mušt, burčiak, či samotné víno môžete zase v kvalitných plastových sudoch. Euro prepravky ako aj plastové sudy môžete jednoducho nakúpiť aj online v PK Group internetovom obchode. Všetky naše Euro prepravky ako aj plastové sudy sú vhodné na transport alebo uskladnenie potravín. Okrem toho ich môžete objednať v rôznych veľkostiach a rozmeroch. Nakupovanie potrieb do vášho vinohradu nikdy nebolo jednoduchšie. Okrem prepraviek a sudov, nájdete v PK Group, plno ďalších potrebných vecí, ktoré by správnemu vinárovi pri svojej práci nemali chýbať. Výhodou nakupovania u nás je aj to, že takmer všetky výrobky sú na našom internetovom obchode skladom a dajú sa ihneď objednať.

prepravky

Takže nemusíte čakať na ich výrobu. Okrem toho ponúkame pre svojich zákazníkov za malý poplatok, tlač loga alebo názvu vašeho vinárstva na kúpené prepravky či sudy, aby ste si svoje sudy či prepravky poznali. Tlač môže byť pre vás tiež skvelou reklamou, ak vaše víno dovážate niekam, kde je viacero vinárstiev. Spolupracujte s najlepšími spolupracujte s PK Group. U našich zákazníkov máme do teraz 100% spokojnosť s nákupom aj s obchodom a vzájomnou spoluprácou. Patrite medzi našich spokojných zákazníkov aj vy!