Svetlá počas Vianoc

Ale platí, že každý by si mal počas Vianoc vyzdobiť svoju domácnosť v štýle, aká sa páči jemu. Každý si chce navodiť počas Vianoc tú správnu atmosféru a to docielite práve vďaka vianočnej výzdobe. Vianočná výzdoba začína vianočným stromčekom a končí rôznymi vianočnými a zimnými postavičkami, ktoré si umiestňujeme po celom byte a dome. K Vianociam však neodmysliteľne patria svetielka. Len si predstavte váš príbytok, keby ste nemali v exteriéri a interiéri svetielka. Svetelná reťaz na vianočnom stromčeku je samozrejmosťou v každej domácnosti. No nezabúdajte ani na exteriérové svetielka v podobe svetelného závesu či svetelnej hadice. Aký je rozdiel medzi svetelnou hadicou a závesom?

svetelný záves

Ako už názvu vyplýva svetelná hadica je dlhá hadica, v ktorej sú umiestnené malé LED žiarovky. LED hadica sa používa viac na ozdobenie obvodu domu, môže sa použiť práve na uchytenie na krove domu. Zábradlie na balkónoch či terasách si vyžaduje trochu výraznejšie osvetlenie. A to v podobe LED závesu. LED záves je kábel s viacerými LED žiarovkami, ktoré sú umiestnené ako vodorovne, tak aj zvislo. Vďaka väčšiemu množstvu LED žiaroviek na LED svetelnom závese je takýto druh vianočného osvetlenia výrazný a príjemný. Svetelný záves https://www.veselevianoce.sk/produkty/led-svetelne-zavesy je sám osebe výraznejší ako jednoduché svetelné reťaze. Preto nečakajte na trhu veľké množstvo farebných variant.

svetielka

Tradičnou farbou svetelného závesu je teplá žltá či studená biela. Vianočné osvetlenie vyberajte na overenom obchode akým je veselevianoce.sk. Veselevianoce.sk je internetový e-shop, ktorý ponúka množstvo vianočného osvetlenia v rôznych prevedeniach a farbách. Zaobstarajte si aj vy dokonale vianočné osvetlenie na svoj stromček či balkón ešte dnes. Okrem vianočného osvetlenia tu nájdete aj ďalšie množstvo vianočného tovaru, ktoré si určite zamiluje každý milovník Vianoc.