PC dokonalé alebo nie

Ahoj dobré ráno vyspatí do ružová ja som už o 6 hore len pokiaľ naštartuje sa tento môj pc večne to zamŕza čistá katastrofa. Jaj keby že mám viac peňazí kúpim si silný pc nie takýto starý pomalý šrot ktorý má plno chýb. Síce mám Windows 11 ale potreboval môj pc prečistiť po technickej stránke ale ja si nepomôžem čo sa týka toho nie som chlap som len jemná žienka vždy mi robili čo sa týka techniky chlapi. No musím mať strpenie aj keď mi ide na nervy môj pc. Nie že by zamestnávateľ zapožičal zariadenie na prácu myslím pc vyhovárajú sa že nemajú neverím asi tak robila som určitú prácu na nejaký čas požičali pc na tú dobu práce. Chcela by som mať také pracovné miesto kde by boli k dispozícii samé pc mohla by som si vybrať nuž nakoľko som lektora, učiteľka mám len momentálne svoj.

práca bez starostí

Ale hádam raz vyhrám niečo zarobím do budúcnosti. Viete čo rada kreslím na pc občas síce radšej maľujem MANDALY alebo tie kreatívne maľovanky. Našla som prácu ako lektorka cez tri platformy online mňa napĺňa byť lektorkou. Zajtra asi nestihnem písať nakoľko ráno idem vybavovať a poobede idem robiť Valentína trochu takého oddychu jedine večer budem mať doučovanie Dejiny hudby a Slovenský jazyk. Možno stihnem napísať dnes aspoň dva články uvidím lebo budem aj variť robiť placky z obilnín pohánka, QUNEA sú to bezlepkové obilniny sú zdravé a k tomu domáce hranolky mňam ešte šalát. Ja mám v pc rôzne kreatívne aplikácie ale niektoré čo nepoužívam som vymazala . Buď EASY, COLL rob čo ta baví.

učenie či práca cez pc je radosť

Milujem angličtinu ale celkovo jazyky som zarytá do nich . Som dievča do voza aj do koča. Sa teším keď moji žiaci čo sú na doučovaní majú skvelé výsledky moja žiačka dostala včera jednotku písala písomku mali hodinu angličtiny. Ja uznávam formu EDUPAGE respektíve online vyúčtovanie mimochodom tí žiaci či študenti majú lepšie výsledky ako pri bežnom vyučovaní v škole kde je na nich vyvíjaný veľký nápor ja by som celkovo zmenila školský systém viac malo by sa viac konať vo viacerých oblastiach. Keby to záležalo len odo mňa by som školu pre určité typy žiakov nie že celkom zrušila ale dala formu buď HOMEOFFICE respektíve mať súkromného učiteľa alebo lektora ja rada pomáham pokiaľ môžem takých ľudí málo v dnešnej dobe.