Nemajte rutinu vo vzťahu

Poznáte pocit čerstvého zamilovania? Je to pocit, kedy sa cítite s partnerom ako na obláčiku. Máte ružové okuliare a absolútne nič vás nemôže vyviesť z miery. Váš partner je vo vašich očiach tým najdokonalejším partnerom na svete, akého vôbec môžete mať. Takto sa cíti väčšina žien, ktoré sú zamilované. A nie je divu. Láska je totiž mocná čarodejnica. Láska nemusí byť iba partnerská. Ale dnes sa budeme baviť práve o partnerskej láske. Keď s partnerom začínate, pozýva Vás na drahé večere, kupuje vám drahé darčeky, je romantický a lichotí vám. Však áno. Ktoré žene by sa to nepáčilo? My ženy potrebujeme cítiť ten pocit lásky a toho, že nás niekto miluje.

sexy

Väčšinou žena, ktorá nejakého muža nemiluje, s ním ani nevlezie do postele. Ženy totiž bez citu veľmi s chlapmi spať nechcú. A keď už máte tie ružové okuliare a ste s partnerom na ružovom obláčiku, je vám pochopiteľne strašne dobre. Cítite sa ako princeznej a niet divu. A až dôjde k intímnemu styku, to je ešte len niečo. Všetko je zaliate slnkom a vy sa usmievate ako malá pubertiačka. Väčšinou ale nič nemá vecného trvania. Po čase do vášho vzťahu príde rutina a vy spozorujete, ako sa mení sex Privatportal v časovom pásme. Stáva sa z neho rutina. A pokiaľ sa zo sexu stáva rutina, nie je to dobré znamenie. Sex by ste mali skúšať okoreniť, zaviesť doň treba nové erotické hračky a podobne.

sex

To vo vzťahu môže prebudiť zase vášeň a chtíč. Napadlo ma ešte skúšanie netradičných polôh. Je predsa nuda, keď v posteli máte stále tú istú pozíciu. Mali by ste tiež skúsiť niečo nové a neopozerané. Skúste pozíciu, ktorú ste si vždy priali skúsiť, ale nemali ste na to odvahu. Teraz je ten správny čas. Aj keď sa zo sexu stane rutinná vec, stále sa s tým dá niečo robiť. Neusnite ale na vavrínoch a stále si s partnerom doprajte vášeň. Presne tak, ako to bolo na začiatku vzťahu.