Gélové nechty od výmyslu sveta

Ak sa vám chce a máte dostatočné produkty, nechty si môžete urobiť aj doma. Aké nechty sú v dnešnej dobe moderné? Výhoda gélových nechtov je tá, že si môžete vybrať vzor či farbu od výmyslu sveta. Gély na nechty sú v ponuke v rôznych farebných prevedeniach od prirodzených nude farieb až po výrazné neónové farby. Väčšinou si farby volíme podľa ročného obdobia. Aké sú tipy na nechty d-nails? V lete máme radšej pestrofarebné nechty ako neónové žlté či zelené. Počas jesene si však na sebe vieme predstaviť skôr odtiene hnedej či béžovej.

gél na nechty

Takisto počas Vianoc siahneme buď po červených nechtoch alebo sa necháme uniesť rôznymi vianočnými či zimnými vzormi. Práve prichádzajúce zimné obdobie nám dáva veľké možnosti vo vyhraní sa s nechtami. Pre niekoho gýč, pre niekoho dôležitá súčasť zimy. Nechty s motívom snehových vločiek, Santa Clausa či mikulášskej čapice sú krásne symbolom vianočných sviatkov a zimného obdobia. No nie každý sa na takéto mierne gýčové nechty cíti. Ženy, ktoré takýto štýl neuznávajú alebo im to nedovoľuje ich zamestnanie, siahajú počas vianočných sviatkov skôr po elegantných nechtoch. Sú to napríklad francúzska manikúra či populárne ombré nechty.

gélové nechty

Ak si chcete gélové nechty robiť v pohodlí domova, budete určite potrebovať najmä na začiatok niekoľko produktov. Samozrejmosťou sú rôzne gély. Prvý gél sa nazýva stavebný a slúži na vyformovanie nechtov. Následne sa použije gél alebo gél lak vrchný. Tieto vrchné gély už sú farebné. Takisto nezabudnite na UV lampu. Práve vďaka UV lampe gél na nechtoch zatvrdne a stane sa odolný a tvrdší. Všetko čo potrebujete na výrobu gélových nechtov nájdete na internetovej stránke d-nails.sk. A na d-nails.sk nájdete množstvo profesionálnych gélov, ale aj celé gélové sady pre začiatočníčky či profesionálky, vďaka ktorým si vytvoríte kvalitné gélové nechty.