Čo vám ponúkajú erotické služby v Levici

Súčasťou sex ponúk Levice bývajú rôzne druhy služieb a mnohí z vás si zrejme dokážu sami odpovedať, čo sa dá asi od erotických a sexuálnych služieb očakávať. Niektorí muži však vyhľadávajú veľmi špecifické služby, kam patria napríklad aj erotické tantra masáže. Niekedy sa dá masáž dokonca vylepšiť o zážitok s priblížením k telesnej partii, ktorá muža najviac vzrušuje, a vtedy to môže byť aj lepší zážitok, než klasický sex. Čo tým máme na mysli?

nahé dievča

Masáž s pohľadom na bruško a prsia – počas erotickej masáže môže muž pokojne sledovať pohupujúce sa prsia, ploché bruško a zvodný pupok. Širšie boky muži vnímajú ako veľmi silný erotický stimul, a obyčajný pohľad na túto časť tela ich môže priviesť až k slastnému vrcholu.

erotická masáž

Masáž chodidlami – masáže sa vykonávajú väčšinou dlaňami, ale je možné dlane prestriedať bosými chodidlami. Na chodidlách má navyše masérka veľmi citlivé nervové vlákna, a chodidlá tiež bývajú nesmierne mäkké a hladké, čo môže klientovi pôsobiť nebývalú rozkoš. Pekný je aj pohľad na nalakované nechty a dobre tvarované prsty či hlbokú klenbu, tým sa tiež pozná, ako sa o seba dievča stará. Chodidlové masáže umožňujú navodiť nevšedné zážitky a často poskytujú viac rozkoše, než klasické sexuálne praktiky.

Hand job – milovníci bosých chodidiel, a tých je medzi mužmi naozaj veľa, si môžu užiť nebývalú rozkoš napríklad vo chvíli, keď im dievča vykonáva klasickú masáž alebo hand job penisu, leží pri tom na bruchu, a dvíha svoje chodidlá pokrčením v kolenách. Ďalšou možnosťou, ako klientovi ukázať svoje zvodné nôžky, je vykonávať hand job tak, že sa nohy položia dotyčnému na hrudník, a ten ich má potom k dispozícii napríklad aj na olizovanie a na ňuchanie. Záleží na vzájomnej dohode medzi dievčaťom a klientom a malo by to byť vždy také, aby to bolo príjemné pre oboch. Rozhodne si odpustite akékoľvek nátlaky a násilie, to by ste celú procedúru pokazili.