Zmena sexuálnej rutiny môže oživiť spoločný intímny život

Naša sexuálna fantázia v určitých chvíľach pracuje na plné obrátky, ale častejšie majú viac túžob muži, najmä čo sa sexu a intímneho života týka, ich túžby vyskúšať aj niečo nové a trocha odvážnejšie sú vo väčšej miere ako je to u žien. To nie je tajomstvo, fantázia mužov v sexuálnej oblasti je bohatá a medzi jednu často nesplniteľnú túžbu patrí análny sex.

Túžbu oživí aj netradičný odev

Partnerky mužov sa tomuto styku bránia, nie je im pochuti, iba máloktorá sa dá na to nahovoriť. Ide o to, aby bol pre obe strany príjemný a nebolestivý, lebo potom sa zmení na utrpenie a viac si ho s partnerkou neužijete. Nie je však vôbec nebezpečný a pri dobrej technike ani nebolí. Záhadou je, Prečo po ňom muži tak túžia Privatportal prečo muži tak veľmi túžia zažiť práve tento druh sexu. Možno je to tým, že stále chcú dominovať, aj v sexe majú radi „navrch“ a pri tomto styku môžu situáciu kontrolovať.

Ponuku análneho sexu muži nikdy neodmietnu, berú ho ako spestrenie nudného sexuálneho života, pre mnohých je to obdobné ako sex v trojke alebo s novou partnerkou. Dobrým dôvodom môže byť aj to, že veľkosť análneho otvoru sa nedá porovnať so ženskými intímnymi partiami, tlak na penis je vyšší, jeho stimulácia sa stupňuje, a tak je väčší aj ich sexuálny prežitok.

Bežné polohy sú rutina a nedokážu už mužov vzrušiť tak ako táto zmena. Takýto sex je pre mužov magnetom a sú nim priam unesení, berú to od svojej partnerky ako prejav dôvery, keďže análny sex považujú za veľmi intímnu záležitosť. Môže to do istej miery aj upevniť ich partnerský vzťah. Pre ženy, ktoré sa tento sex kývnu, je dôležité, aby prebiehal v pokoji, zaberie romantická atmosféra a na lepšie vniknutie je vhodné použiť lubrikačný gél.

Klasika po čase nudí...

K tomuto sexu nemôže nikto nikoho nútiť, musí byť dobrovoľný, iba tak si ho môžu dokonalo užiť obaja partneri, ale ak sa na to necítite, nedajte sa prehovoriť, pretože sa môže stať, že sa vám sprotiví každá sexuálna poloha, a to by bol koniec intímneho spolunažívania. Partnera radšej pošlite do erotického salóna, užije si po čom túži a rád sa potom vráti k vašim tradičným polohám.