Venuj sa knihe nie len v marci celý rok

A ďalšia udalosť v mesiaci marec to je tento piatok 8.3.2024 je MDŽ čiže Medzinárodný deň žien muži mali by ste sa pochlapiť a darovať ženám kvety a podobne nie len na sucho veď my ženy si to zaslúžime veď sa o vás staráme. Kto ste knihomoľ ako ja milujem knihy prečítam si síce aj online ale najviac milujem knihy v knižnej forme v tvrdej väzbe. Knihy sú bohatá zbierka slov milujem všetky typy kníh čítam aj zahraničné tituly či už nemeckú verziu aj anglickú najviac čítam zvyčajne večer ako kedy mi dovolí čas. Mesiac marec má aj porekadlo Marec poberaj sa starec naznačuje ako keby koniec zimy ale skôr máme už cirka tri týždne jar o dosť skôr ako je normálny priemer. Ku koncu marca zase posúvame čas ešte máme zimný čas ale potom zase ho vystrieda letný čas ja asi nechápem načo špekulujú že sa prestane striedať letný a zimný čas takto je to celkom fajn no prv po zmene si musí človek zvyknúť.

kniha je láska

Minulý týždeň som mala sami frmol tak som ani nejak nemala čas kedy pozerať Nákupné maniačky bola teraz repríza na JOJ PLUS tak som pri káve pozrela . Ja mám v knižnici cez 200 kníh ale keby že mám viac priestoru tak by ich bolo samozrejme o mnoho viac . dám si záväzok do budúca že si urobím obrovskú knižnicu Keď držím knihu v ruke je to ako citát darujte moc sladkého života niečo úžasné. Mám tak sponzora a korektúru pre vydavateľstvo tak píšem knihy cele dni len na to tiež treba spolupracovníkov ale hlavne veľa peňazí. Možno ak budem mať času ako hus klasu napíšem dnes ešte jeden článok tento mesiac ale aj tie ostatné mám veľkú motiváciu k písaniu ale mám aj inú prácu ako vydá čas.

otvorené srdcia knihám

Mám knihu citátov aj vtipov ale kopu iných či už beletriu ďalej romány , o výžive a veľa iných. Nechápem dnešných mladých ľudí že nečítajú len hlúpe mobile a podobne tým sa zaoberajú potom hlúpnu moja generácia rada číta aj generácie pred nami veľa čítali zato sú múdrejší . Vyhľadajte si na webe stránky o knihách aké sú dôležité môžu sa posúvať od generácie na generáciu knihy sa dajú tie obnovovať ja veľmi uznávam ANTIKAVRIATY kúpiš knihy za pár eur nie jednu kopu. Mám dojem že si pôjdem trochu oddýchnuť dať pauzu pospať si uvidím síce by som chcela ísť von je pekne keď som bola ráno na pošte a v obchode no je to stereotyp o ničom už by som rada niekam vypadla na viac hodín bez práce.