Vaša fantázia môže pracovať na plné obrátky

Vyriešite tak osvetlenie na chodbe, schodisku a uvidíte do všetkých tmavých kútov. Možno sa aj vaše deti prestanú báť strašidiel. Pritom inštaláciu zvládnete ľavou zadnou.

podsvícení

Sami si môžete zvoliť farbu, dĺžku i tvar. Osvetlenie s malými diódami vám ponúka nepreberné možnosti a originálne moderné riešenie. Intenzitu a dĺžku svietenia si navyše môžete sami regulovať pomocou ovládača. Tu si môžete nastaviť čas a intervaly, vďaka ktorým dosiahnete maximálne možné úspory.

vLED = úspora
Toto je rovnica, ktorá platí na 100%. Priemerná spotreba energie je až o 80% nižšia ako u klasických zdrojov. Intenzita svetla u týchto zdrojov je až 10x vyššia ako u klasických žiaroviek či žiariviek. Navyše disponujú extrémne dlhou životnosťou. Sú ideálnym zdrojom do priestorov, kde dochádza k častému zapínaniu a vypínaniu. Vďaka nízkej hmotnosti sa s inštaláciou rozhodne nenadriete a navyše sa dajú variabilne umiestniť. Len je stačí ustrihnúť na správnom mieste.

vPríjemná dekorácia
Led pásky vyzerajú skvele ako rám obrazu, kedy dokážu podčiarknuť hlavnú myšlienku autora. Veľmi efektne plnia funkciu detailného podsvietenia pri televízii alebo krbu. Rozumejú si tiež so sklom, ktorému dodajú dôraz v jeho krehkosti. Nemusíte sa báť ani kombinácie rôznych farieb. Okrem pracovných plôch sa hodia aj do kúpeľne či detskej izby.
Vďaka nenápadnému dizajnu je osvetlenie elegantne skryté, ale pritom vydáva veľmi účinné a efektné osvetlenie presne tam, kde ho potrebujete.

sklo

vÚplná atmosféra = harmonický domov
Vďaka správnemu osvetleniu sa budete cítiť dobre a vaše nálady sa nebudú meniť ako na hojdačke. Svetelná pohoda vás zahreje najmä v chladných jesenných a zimných dňoch.

A teraz už k samotnému nákupu https://www.ledprodukt.sk/13-led-pásiky-5m, ktorý pohladí po duši a oku lahodí. Nájdete tu naozaj zaujímavé množstvo pásikov, diód a možno si vyberiete aj štýlový luster do vašej spálne k navodeniu romantickej atmosféry.