Sex a intímnosti

Sme s priateľom 8 rokov a mame 1,5 ročného syna. Už pred tým ako som otehotnela sme mali stavy, že sme spolu pokojne aj pol roka nespali. Vždy som si musela o sex alebo intímnosti povedať. Potom sa to zlepšilo av tom čase sa nám podaril syn. Po pôrode bol úplne iný staral sa, zaujímal sa aj na sex mal chuť, ale teraz je úplne chladný. Tvrdí že má starosti (kvôli auto čo som nabúrala, peniazom atď. – pritom nezarábame málo a ja už tiež chodím do práce) a tak nemá chuť na sex vlastne ma príde že na nič spoločné so mnou. Radšej si pustí PSko a celý večer sa so mnou nebaví. Nezaujíma ho ako sme so synom mali a tak.

s

Túto mi povedal, že ho niekedy neskutočne seriem ale zo mňa miluje … neviem čo si myslieť … začínam to vzdávať a premyslím od odchodu ale nechcem kvôli synovi … už neviem čo robiť, na čokoľvek sa spýtam je mi odpovedané iróniou alebo sarkazmom. už chuť sa ani hádať… vo vnútri už som taká zlomená, že neviem, čo mám robiť. Stále sa trápim, premýšľam, čím to môže byť, že už sa nesnaží, že je chladný a iný, než predtým. Na chvíľu ma napadlo, či si náhodou nenašiel niekoho iného, ​​ale to som hneď zavrhla.

s

Neverím tomu, že by ma podvádzal a radšej si to vlastne nechcem ani predstavovať, pretože toto by ma ranilo ešte viac, než to, čo je teraz. Strašne ho milujem a mám k nemu hlboké puto a chcem, aby to všetko bolo ako predtým, ale neviem, ako to docieliť. Už som skúšala snáď všetko. Dokonca ma posledné dni odmieta aj v sexe a to sa nikdy nestalo. Nikdy nebol taký odťažný, vždy sme sa o problémoch v pokoji porozprávali, ale teraz je to úplne presne naopak a ja vlastne ani neviem, čo s tým mám robiť, alebo ako sa mám zachovať. Ako zistiť, čo sa deje, alebo aspoň sa pokúsiť o to, aby to všetko bolo v pohode a krásne ako predtým. Lenže mi príde, že priateľ už na tom vzťahu ani pracovať nechce a bolí to.