Prečo si nepomôcť k ladným krivkám, ak je to také jednoduché

Každú sezónu hľadáme inšpirácie na to, čo je trendy a čo by nám v šatníkoch nemalo chýbať. Módne prehliadky prinášajú horúce tipy, ale niekedy ide o takmer nenositeľné modely, no pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú nositeľné a praktické oblečenie, zároveň však aj trendové kúsky je dôležité zamerať sa na kvalitu a predovšetkým vhodnosť strihov.

Vhodné strihy tvarujú dokonalo...

Pestrosť je veľmi zaujímavá a je dobre, že nie sme všetci rovnako vysokí či štíhli, to by bolo nudné. Takto sme vlastne všetci originálni a jedineční, preto aj naše džínsy s vysokým pásom oblečenie musí tomu zodpovedať. Výrobcovia sa tak musia ponamáhať s tým, aby dokázali na trh priniesť rozličné veľkosti odevov, mnohých strihov, čo je však dosť veľká výzva, pretože ťažšie sa tvoria strihy pre ľudí s oblejšími krivkami tak, aby bolo oblečenie elegantné, zároveň aj pohodlné a postavu nedeformovalo.

Nápomocné v tomto nám môžu byť aj džínsy ako súčasť outfitov, ktoré sú tu s nami už veľmi dlho. Od ich prvého ušitého kúska sa postupne vyvíjali strihovo, ale menil sa aj materiál, z ktorého sa šijú. Dnes je to prevažne elastická džínsovina, ktorá je oveľa prijateľnejšia na celodenné nosenie. Postupne sa menili aj strihy, už sme tu mali bokovky, potom vysoký pás a tieto typy sa striedajú, no pre zákazníkov je dôležité, že majú na výber.

Populárny push up strih

Džínsy momentálne predstavujú nenahraditeľný prvok v skriniach žien aj mužov, ako však vyzerajú, či sú úzke alebo široké, či majú krátke nohavice alebo ich ťaháte po zemi, či sú s vysokým pásom alebo takým krátkym, že navodzujú pocit akoby vám padali a bokov, rozšírené, boyfriends či niektorý iný typ džínsov je iba na nositeľoch. Ženy, samozrejme, preferujú postavu zvýrazňujúce tvary strihov, ale aj také, ktoré trocha pomôžu aspoň opticky korigovať postavu. Siluetu si upravíte a štíhly pás vyčarujete džínsami s vysokým pásom, ktorý je momentálne na výslní. Tento strih zvýrazní pekne tvarovaný zadok a opticky zoštíhli pás a zároveň aj predĺži nohy, takže niet čo váhať, aj vy ich musíte mať v skrini.