O sklenené zábradlie sa môžete bez obáv oprieť

Bývate v bytovom dome, ktorý sa bude v dohľadnej dobe revitalizovať a súčasťou procesu bude aj zateplenie objektu a renovácia lodžií alebo balkónov? A už máte jasno v tom, z akého materiálu a s akou technológiou bude revitalizácia prebiehať? Už viete, ako budete realizovať výstavbu balkónového zábradlia? Potom by sme vám radi naznačili, že by ste mohli prejsť na niečo oveľa zaujímavejšie a tiež praktickejšie, na sklenené zábradlie lmmont.sk, doplnené zasklením hornej časti lodžie.

bytový dom

Dokonalé súkromie – tŕňom v oku mnohým ľuďom, ktorí majú balkón, je nedostatok súkromia. Akonáhle naň vstúpia, sú alebo môžu byť razom terčom pohľadu ľudí z okolia. Pokiaľ si idete na balkón len zafajčiť, a ste oblečení v domácich teplákoch, o nič nejde, ale ak vaša veľmi pohľadná a atraktívna žena vkročí na balkón v plavkách, môžete očakávať z náprotivného domu vystrčenia mnohých ďalekohľadov av horšom prípade videokamier. Možno vašou pani objavíte na sociálnych sieťach a bude to erotika zadarmo pre milióny divákov. Máte to potrebné? Ak si necháte zhotoviť sklenené zábradlie z mliečneho skla, a prípadne lodžiu či balkón necháte uzavrieť aj v hornej časti sklenenou výplňou, budete miazga na balkóne dokonalé súkromie. Vlastne sa váš balkón premení na ďalšiu obytnú miestnosť, môžete na podlahu položiť krásny trávny (umelý) koberec a umiestniť tam vhodné izbové rastliny, navyše na presklených balkónoch býva v zime aj v lete väčšie teplo.

zábradlie zo skla

O zábradlie sa pokojne oprite – obávate sa, že sa zábradlie zo skla pod vami prelomí a vy sa zrútite zo šiesteho poschodia dole na chodník? Kdeže, nezrútite, ide o tvrdené špeciálne sklo, čo je materiál veľmi pevný a odolný. Nemusíte mať strach, z tvrdeného skla sa vyrába zábradlie aj vo výškových budovách, ktoré je zaťažované oveľa väčšou silou, a táto technológia nie je ľuďom neznáma ani na rozhľadniach a chodníkoch v korunách stromov.